32233531(017)

info@samiclinic.ir

تعرفه-پزشکی-شنوایی

تعرفه پزشکی شنوایی سنجی و سمعک

19 دسامبر, 2019 - adminsami

بدون دیدگاه

هزینه تست های شنوایی سنجی

تعرفه بیمه برای تست های شنوایی سنجی

 

در مراکز معتبر و کلینیک های شنوایی سنجی که از طریق سازمان نظام پزشکی مورد تایید باشند در صورت داشتن بیمه تکمیلی یا بیمه عادی فاکتور هزینه تست شنوایی را دریافت کرده و با مراجعه با شعب بیمه استان محل زندگی خود درصدی از مبلغ هزینه تست شنوایی را درافت کنید. تعرفه پزشکی شنوایی سنجی

 

هزینه تست ادیومتری تن خالص و گفتاری

 

تست شوایی سنجی روتین که در بیشتر مراکز معتبر انجام می شود و میزان افت شنوایی و همینطور مقدار درک گفتار شما را محاسبه می کند. هزینه تست ادیومتری تن خالص و گفتاری در حدود ۴۵ هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست تمپانومتری

 

نوعی از تست شنوایی که برای محاسبه مقدار فشار گوش میانی و آسیب های وارده به پرده گوش را محاسبه میکند و هزینه تست تمپانومتری در حدود ۳۵ هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست RA

 

تست رفلکس اکوستیک برای تکمیل پرونده شنوایی سنجی و آسیب های وارده به عصب ۷ و ۸ و وجود مشکل در گوش میانی را بدست می آورد و هزینه این تست در حدود  ۱۵هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست های شیپور استاش

 

معمولا پزشکان متخصص برای بررسی شیپور استاش انجام تست سلامت شیپور استاش را توصیه میکنند که این این تست هزینه ای در حدود ۲۵ هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست وزوز گوش

 

معمولا ارزیابی وزوز گوش برای افرادی که از وزوز رنج می برند توصیه می شود و ارزیابی شدت و نوع وزوز انجام می شود و همینطور در مراحل پایانی این آزمون درمان توانبخشی نیز انجام می شود تا راه درمانی برای پزشک متخصص توصیه شود. هزینه انجام تست وزوز گوش در حدود ۸۰ هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست OAE

 

تست غربالگری برای کودک در سنین پایین توصیه می شود و هزینه این تست در حدود۲۵ تا ۳۵ هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست ABR

 

برای بررسی وضعیت عصب گوش تست ABR توصیه میشود و هزینه تست ABR در حدود ۱۰۰ هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست ECHOGE

 

معمولا بیشتر افرادی که مشکلات سرگیجه ای دارند و مشکوک به بیماری منیر هستند پزشک متخصص توصیه به انجام تست ECHOGE میکند که هزینه تست ECHOGE بجز وسایل مصرفی در حدود ۹۵ هزار تومان می باشد.

 

هزینه تست VNG و هزینه تست های تعادلی

 

در افرادی که مشکلات سرگیجه ای دارند برای تشخیص بهتر نوع ضایعه تست های تعادلی انجام می شود که هزینه تست های تعادلی در حدود ۲۰۰ هزار تومان برای تمامی تست های تعادلی می باشد.

 

هزینه ساخت انواع قالب های ضد صوت و ضد آب

 

هزینه ساخت قالب های ضد اب و ضد صوت و همینطور قالب های سمعک های پشت گوشی در کیفیت های مختلف از ۱۰۰ تومان تا ۱۴۰ تومان می باشد.

 

هزینه تعمیر سمعک

 

اگر سمعک شما گارانتی لازم ر داشته باشد هزینه تعمیر سمعک رایگان می باشد.

 

هزینه خرید سمعک

 

قیمت سمعک در رده های مختلف و با تکنولوژی های مختلف و برند های مختلف از ۱میلیون تومان در رده های پایه تا ۱۰ میلیون تومان در رده های فوق هوشمند می باشد.

 

تعرفه پزشکی شنوایی سنجی

adminsami

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *