32233531(017)

info@samiclinic.ir

سمعک یونیترون کانادا

سمعک یونیترون | نمایندگی سمعک یونیترون | unitron

21 دسامبر, 2019 - adminsami

بدون دیدگاه

کمپانی سمعک یونیترون کانادا

کمپانی یونیترون فروش بالای محصولاتش را مدیون کیفیت بالای و تلاش مداوم در بالا بردن سطح کیفی سمعک هاست و این مهم بدلیل همکاری با بزرگترین مراکز تحقیقاتی و برترین متخصصین شنوایی سنجی صورت گرفته است و همواره نیز به سوی تحقق هرچه بیشتر این مهم گام برمیدارد. طبق گفته این کمپانی همواره دو دلیل اصلی برای رسیدن به هدفشان وجود دارد که اول همکاری و استفاده از متخصصین زبده این حوزه و دوم نوآوری و خلاقیت در توسعه محصولاتشان است.

این کمپانی با قدمت نیم قرنی خود و بیا جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود کمک شایان ذکری به عرصه ناشنوایی و کم شنوایی عرضه داشته است. این کمپانی درسال ۱۹۶۴ در ایالت اونتاریا کانادا شروع به فعالیت کرد و دقیقا این ایالت به دلیل ارائه برترین تکنولوژی  های خود شهرات جهانی یافته ست. کمپانی یونیترون در بیش از ۱۹ کشور جهان دارای نمایندگی انحصاری و در ۴۶ کشور مانند ایران دارای نمایندگان غیر انحصاری است.

این کمپانی در کنار شرکت فوناک از زیر مجموعه های برند سونووا به حساب می یایند که موفقیت چشمگیری در عرصه تولید سمعک داشته است.

قیمت سمعک یونیترون

سمعک های یونیترون محصول کشور کانادا و دارای انواع مدل های پشت گوشی، داخل گوشی، نامرئی و … و دارای رده های مختلف و قیمت های مختلف در کنار کیفیت خوب سمعک ها، توانسته است رضایت کاربرانش را جلب کند.

ویژگی های خاص و قابل توجه در سمعک یونیترون

تمرکز بر گفتگوها : تقریبا هر کس در طول روز دو سوم زمان خود را صرف گفتگو با دیگران می کند بنابراین سمعک یونیترون تمرکز خود را بر افزایش کیفیت گفتار در مکالمات گذاشته است .
یونیترون امروزه می گوید عملکرد سمعک های خود را حدود پنجاه درصد نسبت به هرزمان دیگری بهبود داده است .
همچنین یونیترون اعلام کرده است سرعت پردازشی سمعک هایش حدود ۳۶ درصد نسبت به قبل افزایش داشته است .
سمعک های یونیترون بدلیل موجود بودن در مدل های مختلف پشت گوشی ، رسیور داخل کانال ، داخل گوشی و … پاسخگوی همه ی انواع کم شنوایی و تمام سلایق است .
سمعک های تمام اتوماتیک : سمعک های یونیترون با استفاده از ترکیبی متناسب از هفت نوع صدا ، تنظیمات و تغییرات شنوایی کاملا اتوماتیک در هر محیطی را ارائه می دهد .
سمعک های قابل شارژ : یونیترون دارای سمعک های قابل شارژی است که دردسر تعویض باتری را از کاربر گرفته است. یونیترون همچنین ادعا می کند که کوچکترین سمعک شارژی را داراست .

سطح فناوری سمعک یونیترون

در پنج سطح مختلف تکنولوژی موجود است :

T Pro : بالاترین سطح تکنولوژی، فوق هوشمند، وایرلس، حذف فیدبک و نویز  و کاهش وزوز گوش ، کیفیت صدای بالا و …
T 800 : بهبود مکالمه، کاهش نویز ، ارتباط دو گوشی ، صدای طبیعی و …
T 700 : هوشمند ، کاهش سر و صدای زمینه ، صدای طبیعی و …
T 600 : بهبود کیفیت گفتار بخصوص در محیط های خلوت ، تربیت شونده ، تنظیم خودکار سمعک طبق محیط های شنیداری مختلف و …
T 500 : افزایش کیفیت صدا، بهبود درک گفتار بخصوص در محیط های خلوت

 

 

سمعک یونیترون | انواع سمعک یونیترون

 

خلاصه ای از انواع سمعک یونیترون

سمعک های Insera

این دسته از سمعک های داخل گوشی کمپانی یونیترون ، از انواع سمعک های داخل گوشی شفارشی هستند که دارای ویژگی هایی از قبیل  بهبود نسبت سیگنال به نویز ( افزایش کیفیت گفتار ) ، مخفی بودن ، تجربه ی صداهای واقعی ، ۲۰ درصد طول عمر بیشتر باتری ، پوشانندگی وزوز گوش، مناسب برای کم شنوایی خفیف تا شدید می باشد .

سمعک های moxi

Moxi Now : کوچکترین سمعک رسیور داخل گوشی جهان.
Moxi Fit : باتری ۳۱۲، دکمه ی تغییر برنامه و تله کویل.
Moxi Fit R : بسیار کوچک ، دارای مدل قابل شارژ.
Moxi Kiss : باتری ۳۱۲ ، کاملا اتوماتیک.
Moxi Dura : باتری ۱۳ ، طول عمر باتری بیشتر.

سمعک های stride

جدیدترین مدل پشت گوشی، قدرتمند، دارای ۲۰ کانال و باند، دارای ۸ برنامه قابل تنظیم، مدار کاهش وزوز ، دارای مدل های نامرئی، قابلیت حذف فیدبک، دکمه تغییر برنامه، ولوم کنترل، کیفیت بالای گفتار، تله کویل و مناسب برای طیف وسیعی از کم شنوایی .

سمعک vista

این سمعک کمپانی یونیترون سمعکی قدرتمند، فوق هوشمند، مناسب برای انواع کم شنوایی،  ۲۰ باند و کانال ، ضد آب و ضد گرد و غبار، دارای تله کویل، نامرئی، جهت داری، پوشانندگی وزوز ، اتصال دوگوشی، ارتباط مستقیم با تلویزیون، مصرف باتری کم، بهبود درک گفتار در حضور سر و صدای زمینه، کیفیت صدای بالا، دارای ۷ برنامه قابل تنظیم و … می باشد و با استقبال خوبی روبرو شده است مصرف باتری بسیار کم.

سمعک quantum کوانتوم یونیترون

این سمعک در انواع پشت گوشی تا داخل گوشی وجود داشته و دارای پنج رده تکنولوژی می باشد. از ویزگی های دیگر آن می توان به کیفیت صدای بالا، فول دیجیتال بودن، محدوده ی ۶ تا ۲۰ کانال ، حذف فیدبک ، تنظیم با ریموت کنترل مخصوص سمعک و همینطور با تلفن همراه هوشمند ، وایرلس ، کاهش دهنده وزوز گوش، دارای انواع نامرئی، قابلیت پوشش دهی رنج وسیعی از کم شنوایی ها، ارتباط دو گوشی، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و …

سمعک Max

ویژگی ها : قدرتمند ، مقاومت در برابر رطوبت  گرد و غبار ، ارتباط دوگوشی، بهبود کیفیت صدا، کاهش نویز ، کاهش وزوز گوش، حذف فیدبک، جهت داری ، ۶ تا ۲۰ کانال ، برنامه های قابل تنظیم ، فول دیجیتال ، وایرلس ، تراکم فرکانسی و ….

برای انتخاب بهترین و مناسب ترین سمعک یونیترون متناسب با کم شنوایی خود، از راهنمایی های متخصص شنوایی خود بهره مند شوید.

 

منبع

adminsami

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *